kio_sftp - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: SFTP Login
kn: SFTP ಪ್ರವೇಶಪದ (login)

en: Authentication failed.
kn: ದೃಢೀಕರಣ ವಿಫಲವಾಯಿತು.

en: Please enter your username and password.
kn: ದಯವಿಟ್ಟು ನಿಮ್ಮ್ ವ್ಯವಹಾರಾಂಕಿತ (username) ಮತ್ತು ಗುಪ್ತಪದ (password) ನಮೂದಿಸಿ.

en: Incorrect username or password
kn: ತಪ್ಪು ವ್ಯವಹಾರಾಂಕಿತ (username) ಅಥವಾ ಗುಪ್ತಪದ (password)

en: Successfully connected to %1
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿ %1 ಕ್ಕೆ ಸಂಪರ್ಕ ಏರ್ಪಟ್ಟಿತು
