kio_man - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
kk: Ескерту: егер оқып жатқан man-парағыңыз ағылшын тілде емес болса, байқаңыз, қате не ескірген болмасын. Күдігіңіз болса, ағылшын тілдегі нұсқасын қараңыз.

en: User Commands
kk: Пайдаланушының командалары

en: User Commands (POSIX)
kk: Пайдаланушының командалары (POSIX)

en: System Calls
kk: Жүйелік шақырулар

en: Subroutines
kk: Бағыныңқы бағдарламалар

en: Perl Modules
kk: Perl модульдері

en: Network Functions
kk: Желілік функциялар

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: File Formats
kk: Файл пішімдері

en: Games
kk: Ойындар

en: Miscellaneous
kk: Басқа

en: System Administration
kk: Жүйелік әкімшілік ету

en: Kernel
kk: Өзегі

en: Local Documentation
kk: Жергілікті құжаттама

en: New
kk: Жаңалары

en: Section %1
kk: %1 бөлімі

en: Generating Index
kk: Индексті құру
