kio-extras - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
ka: MIME ტიპი მითითებული არაა.

en: No or invalid size specified.
ka: ზომა არასწორია ან მითითებული არაა.

en: Cannot create thumbnail for directory
ka: საქაღალდისთვის მინიატურის შექმნა შეუძლებელია

en: No plugin specified.
ka: დამატება მითითებული არაა.

en: Cannot load ThumbCreator %1
ka: ThumbCreator-ის ჩატვირთვის შეცდომა: %1

en: Cannot create thumbnail for %1
ka: %1-ისთვის მინიატურის შექმნა შეუძლებელია

en: Failed to create a thumbnail.
ka: მინიატურის შექმნის შეცდომა.

en: Could not write image.
ka: გამოსახულების ჩაწერის შეცდომა.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
ka: მეხსიერების გაზიარებული სეგმენტის მიმაგრების შეცდომა: %1

en: Image is too big for the shared memory segment
ka: გამოსახულება მეხსიერების გაზიარებული სეგმენტისთვის ძალიან დიდია
