kio-extras - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
ka: არასწორი საკვანძო ფრაზა

en: Could not allocate callbacks
ka: ფუნქციის დაბრუნებული არგუმენტების გამოყოფის შეცდომა

en: Could not set log verbosity.
ka: ჟურნალის შეტყობინებების სიდიდის დაყენების შეცდომა.

en: Could not set log userdata.
ka: მომხმარებლის მონაცემების ჟურნალში ჩაწერის შეცდომა.

en: Could not set log callback.
ka: ფუნქციის დაბრუნებული არგუმენტების ჟურნალში ჩაწერის შეცდომა.

en: SFTP Login
ka: SFTP შესვლა

en: Use the username input field to answer this question.
ka: ამ კითხვაზე პასუხის გასაცემად გამოიყენეთ მომხმარებლის სახელის ველი.

en: Please enter your password.
ka: გთხოვთ შეიყვანეთ თქვენი პაროლი.

en: Site:
ka: საიტი:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
ka: ბმულის წაკითხვის შეცდომა: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
ka: SSH-ის ახალი სესიის შექმნის შეცდომა.

en: Could not set a timeout.
ka: კავშირის ვადის დაყენების შეცდომა.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
ka: Nagle-ის ალგორითმის გათიშვის შეცდომა.

en: Could not set compression.
ka: შეკუმშვის დაყენების შეცდომა.

en: Could not set host.
ka: ჰოსტის დაყენების შეცდომა.

en: Could not set port.
ka: პორტის დაყენების შეცდოა.

en: Could not set username.
ka: მომხმარებლის სახელის დაყენების შეცდომა.

en: Could not parse the config file.
ka: კონფიგურაციის ფაილის დამუშავების შეცდომა.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
ka: SFTP შეერთება ჰოსტამდე %1:%2

en: Could not get server public key type name
ka: სერვერის საჯარო გასაღების ტიპის სახელის მიღების შეცდომა

en: Could not create hash from server public key
ka: სერვერის საჯარო გასაღების ჰეშის შექმნის შეცდომა

en: Could not create fingerprint for server public key
ka: სერვერის საჯარო გასაღებისთვის ანაბეჭდის შექმნის შეცდომა

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
ka: %1 ჰოსტის გასაღები ამ სერვერისთვის ვერ ვიპოვე, მაგრამ არსებობს გასაღების სხვა ტიპი.
    შემტევმა შეიძლება შეცვალოს სერვერის ნაგულისხმები გასაღები, რათა დააბნიოს მომხმარებელი და დაარწმუნოს, რომ გასაღები არ არსებობს.
    დაუკავშირდით სისტემურ ადმინისტრატორს.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
ka: ჰოსტის იდენტიფიკაცია შეიცვალა

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
ka: <para>ჰოსტის გასაღები სერვერისთვის <emphasis>%1</emphasis> შეიცვალა.</para><para>ეს ან DNS Spoofing ტიპის შეტევას ნიშნავს, ან ჰოსტის IP მისამართი და გასაღებ ერთდროულად შეიცცვალა.</para><para>%2 გასაღების ანაბეჭდი, რომელიც დაშორებულმა ჰოსტმა გამოგვიგზავნა:<bcode>%3</bcode>დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, გააგრძელოთ დაკავშირება?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
ka: ჰოსტის შემოწმების შეცდომა

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
ka: <para>ჰოსტის <emphasis>%1</emphasis> ნამდვილობის დადასურება შეუძლებელია.</para><para>%2 გასაღების ანაბეჭდია:<bcode>%3</bcode>დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, გააგრძელოთ მიერთება?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
ka: მაინც შეერთება

en: Authentication failed.
ka: ავთენტიკაცია წარუმატებელია.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
ka: ავთენტიკაციის შეცდომა. სერვერს ავთენტიკაციის არც ერთი მეთოდი არ გამოუგზავნია

en: Please enter your username and password.
ka: გთხოვთ შეიყვანეთ თქვენი პაროლი.

en: Incorrect username or password
ka: არასწორი მომხმარებელი ან პაროლი

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
ka: SFTP სერვერის მოთხოვნის შეცდომა. დარწმუნდით, რომ სერვერზე SFTP ჩართულია.

en: Could not initialize the SFTP session.
ka: SFTP სესიის ინიციალიზაციის შეცდომა.

en: Successfully connected to %1
ka: %1-სთან მიერთება წარმატებულია

en: Invalid sftp context
ka: SFTP-ის არასწორი კონტექსტი

en: Could not change permissions for
    %1
ka: %1-ზე
    წვდომის ცვლილების შეცდომა
