kio-extras - en to ka translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
ka[0]: ფაილის დავიწყება
ka[1]: ფაილების დავიწყება

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
ka[0]: მდებარეობის დავიწყება
ka[1]: მდებარეობების დავიწყება

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
ka: წაშლის მონიშნულ ფაილ(ებ)-ს ან მდებარეობ(ებ)-ს ახლახან გამოყენებულების სიიდან Dolphin-ისა და Plasma-ის მენიუებში. ეს თვითონ რესურსებს არ წაშლის.

en: Recent Documents
ka: ბოლო დოკუმენტები

en: Recent Files
ka: ბოლო ფაილები

en: Recent Locations
ka: ბოლო მდებარეობები
