kio-extras - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
ka: დაკავშირება...

en: Initiating protocol...
ka: პროტოკოლის ინიციალიზაცია...

en: Local Login
ka: ლოკალური შესვლა

en: SSH Authentication
ka: SSH ავთენტიკაცია

[ctx: @action:button]
en: Yes
ka: დიახ

[ctx: @action:button]
en: No
ka: არა

en: Disconnected.
ka: კავშირი გაწყვეტილია.
