kio-extras - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Activities
ka: ქმედებები

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: The Activity Manager is not running
ka: აქტივობების მმართველი გაშვებული არაა

en: Link to the current activity
ka: მიმდინარე აქტივობაზე მიბმა

en: Unlink from the current activity
ka: მიმდინარე აქტივობიდან ბმის მოხსნა

en: Link to:
ka: მიბმა:

en: Unlink from:
ka: მოხსნა:

en: Current activity
ka: მიმდინარე აქტივობა

en: Activity
ka: აქტივობა
