kio_fish - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
ja: 接続中...

en: Initiating protocol...
ja: プロトコルを初期化中...

en: Local Login
ja: ローカルログイン

en: SSH Authentication
ja: SSH 認証

en: Disconnected.
ja: 切断しました。
