kio_fish - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Connecting...
it: Connessione...

en: Initiating protocol...
it: Inizializzazione protocollo...

en: Local Login
it: Accesso locale

en: SSH Authentication
it: Autenticazione SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
it: Sì

en: Disconnected.
it: Disconnesso.
