kio_fish - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
id: Mengonek...

en: Initiating protocol...
id: Menginisiasi protokol...

en: Local Login
id: Login Lokal

en: SSH Authentication
id: Autentikasi SSH

en: Disconnected.
id: Terdiskoneksi.
