kio-extras - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Activities
id: Aktivitas

en: Loading...
id: Memuat...

en: The Activity Manager is not running
id: Activity Manager tidak berjalan

en: Link to the current activity
id: Tautkan ke aktivitas saat ini

en: Unlink from the current activity
id: Hapus tautan dari aktivitas saat ini

en: Link to:
id: Tautkan ke:

en: Unlink from:
id: Hapus tautan dari:

en: Current activity
id: Aktivitas saat ini

en: Activity
id: Aktivitas
