kio-extras - en to ia translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
ia[0]: Oblida file
ia[1]: Oblida  Files

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
ia[0]: Oblida Location
ia[1]: Oblida locationes

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
ia: Remove le files(s) o location(es) selegite ex le lista usate recentemente in Dolphin e in le menus de Plasma. Istonon removera o movera le ressource(s).

en: Recent Documents
ia: Documentos recente

en: Recent Files
ia: Files recente

en: Recent Locations
ia: Locations recente
