KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
hu: Hibás vagy érvénytelen jelszó

en: Could not allocate callbacks
hu: Nem sikerült lefoglalni a visszahívásokat

en: Could not set log verbosity.
hu: Nem sikerült beállítani a napló részletességét.

en: Could not set log userdata.
hu: Nem sikerült beállítani a napló felhasználói adatait.

en: Could not set log callback.
hu: Nem sikerült beállítani a napló visszahívást.

en: SFTP Login
hu: SFTP-s bejelentkezés

en: Use the username input field to answer this question.
hu: Használja a felhasználónév beviteli mezőt a kérdés megválaszolására.

en: Please enter your password.
hu: Adja meg jelszavát.

en: Site:
hu: Oldal:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
hu: Nem sikerült olvasni a hivatkozást: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
hu: Nem sikerült új SSH-munkamenetet létrehozni.

en: Could not set a timeout.
hu: Nem sikerült beállítani az időkorlátot.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
hu: Nem sikerült kikapcsolni Nagle algoritmusát.

en: Could not set compression.
hu: Nem sikerült beállítani a tömörítést.

en: Could not set host.
hu: Nem sikerült beállítani a gépnevet.

en: Could not set port.
hu: Nem sikerült beállítani a portot.

en: Could not set username.
hu: Nem sikerült beállítani a felhasználónevet.

en: Could not parse the config file.
hu: Nem sikerült feldolgozni a beállítófájlt.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
hu: SFTP-kapcsolat létrehozása ezzel a géppel: %1:%2

en: Could not get server public key type name
hu: Nem sikerült lekérni a kiszolgáló nyilvános kulcsa típusának nevét

en: Could not create hash from server public key
hu: Nem sikerült hasítókódot létrehozni a kiszolgáló nyilvános kulcsából

en: Could not create fingerprint for server public key
hu: Nem sikerült ujjlenyomatot létrehozni a kiszolgáló nyilvános kulcsából

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
hu: Egy %1 kiszolgáló kulcsa nem található, de egy másik típusú kulcs létezik.
    Egy támadó megváltoztatjatha a kiszolgáló alapértelmezett kulcsát, így az Ön kliense azt hiheti hogy a kulcs nem létezik.Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
hu: A kiszolgáló kulcsa megváltozott

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
hu: <para>A(z) <emphasis>%1</emphasis> kiszolgáló kulcsa megváltozott.</para><para>Ez jelentheti azt is, hogy DNS SPOOFING történt, vagy hogy a kiszolgáló IP-címe és kulcsa egyszerre változott meg.</para><para>A távoli gép által küldött %2 kulcs ujjlenyomata:<bcode>%3</bcode>Biztosan folytatni szeretné a kapcsolódást?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
hu: A kiszolgáló ellenőrzése sikertelen

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
hu: <para>Nem sikerült hitelesíteni a(z) <emphasis>%1</emphasis> gépet.</para><para>A(z) %2 kulcs ujjlenyomata: <bcode>%3</bcode>Biztosan folytatni szeretné a kapcsolódást?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
hu: Kapcsolódás mindenképp

en: Authentication failed.
hu: Sikertelen azonosítás.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
hu: Sikertelen azonosítás. A kiszolgáló nem küldött semmilyen azonosítási módot

en: Please enter your username and password.
hu: Adja meg a felhasználónevét és a jelszavát.

en: Incorrect username or password
hu: Helytelen felhasználónév vagy jelszó

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
hu: Nem sikerült kérni az SFTP alrendszert. Ellenőrizze hogy az SFTP engedélyezve van-e a kiszolgálón.

en: Could not initialize the SFTP session.
hu: Nem sikerült előkészíteni az SFTP-munkamenetet.

en: Successfully connected to %1
hu: Sikeres csatlakozás - %1

en: Invalid sftp context
hu: Érvénytelen sftp kontextus

en: Could not change permissions for
    %1
hu: Nem sikerült megváltoztatni a jogosultságokat itt:
    %1
