kio-extras - en to hu translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
hu[0]: Fájl elfelejtése
hu[1]: Fájlok elfelejtése

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
hu[0]: Hely elfelejtése
hu[1]: Helyek elfelejtése

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
hu: A kiválasztott fájl(ok) vagy hely(ek) eltávolítása a legutóbb használt fájlok listájáról a Dolphin és a Plasma menüiben. Ez nem távolítja el vagy helyezi át az erőforrás(oka)t.

en: Recent Documents
hu: Legutóbbi dokumentumok

en: Recent Files
hu: Legutóbbi fájlok

en: Recent Locations
hu: Legutóbbi helyek
