KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
hu: Csatlakozás...

en: Initiating protocol...
hu: A protokoll inicializálása...

en: Local Login
hu: Helyi bejelentkezés

en: SSH Authentication
hu: SSH hitelesítés

[ctx: @action:button]
en: Yes
hu: Igen

[ctx: @action:button]
en: No
hu: Nem

en: Disconnected.
hu: A kapcsolat megszakadt.
