kio-extras - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
hu: Nem kezelt AFC hibakód: „%1”

en: Unhandled housearrest error code '%1'
hu: Nem kezelt housearrest hibakód: „%1”

en: Unhandled instproxy error code '%1'
hu: Nem kezelt instproxy hibakód: „%1”

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
hu: Az eszköz zárolt. Adja meg a hitelesítő kódot az eszközön, és próbálja meg újra.

en: You have denied this computer access to the device.
hu: Megtagadta a számítógép hozzáférését az eszközhöz.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
hu: Engedélyeznie kell, hogy ez a számítógép hozzáférjen az eszközhöz. Kérjük, fogadja el az eszközön megjelenő kérést, és próbálja meg újra.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
hu: Nem lehet hozzáférni az eszközhöz. Ellenőrizze, hogy fel van-e oldva, és engedélyezze a számítógépnek a hozzáférést.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
hu: Nem kezelt lockdownd kód: „%1”

en: Unhandled sbservices code '%1'
hu: Nem kezelt sbservices kód: „%1”

en: Apple Devices
hu: Apple eszközök

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
hu: Alkalmazások

en: Cannot read without opening file first
hu: Nem lehet olvasni a fájl megnyitása nélkül

en: Cannot seek without opening file first
hu: Nem lehet keresni a fájl megnyitása nélkül

en: Cannot write without opening file first
hu: Nem lehet írni a fájl megnyitása nélkül

en: Cannot rename between devices.
hu: Nem lehet átnevezni eszközök között.
