kio_thumbnail - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
hr: Nije određen MIME tip.

en: No or invalid size specified.
hr: Nema ili je navedena kriva veličina.

en: Cannot create thumbnail for directory
hr: Ne mogu stvoriti sličicu za direktorij

en: No plugin specified.
hr: Nije naveden priključak.

en: Cannot load ThumbCreator %1
hr: Ne mogu učitati ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
hr: Ne mogu stvoriti sličicu za %1

en: Failed to create a thumbnail.
hr: Neuspjelo stvaranje sličice.

en: Could not write image.
hr: Ne mogu zapisati sliku.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
hr: Neuspjelo pridavanje dijeljenog memorijskog segmenta %1

en: Image is too big for the shared memory segment
hr: Slika je prevelika za dijeljeni memorijski segment
