kio_sftp - en to hne translation catalogue (5 entries)

en: SFTP Login
hne: एसएफटीपी लागइन

en: Authentication failed.
hne: प्रमानीकरन फेल

en: Please enter your username and password.
hne: किरपा करके, अपन कमइया-नाम अउ पासवर्ड भरव.

en: Incorrect username or password
hne: गलत कमइया-नाम या पासवर्ड

en: Successfully connected to %1
hne: %1 से सफलता से जुड़िस
