kio5_sftp - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
he: מילת צופן לא נכונה או שגויה

en: Could not allocate callbacks
he: לא ניתן להקצות קריאות חוזרות (callbacks)

en: Could not set log verbosity.
he: לא ניתן להגדיר רמת פירוט יומן.

en: Could not set log userdata.
he: לא ניתן להגדיר נתוני משתמש של היומן.

en: Could not set log callback.
he: לא ניתן להגדיר קריאה חוזרת (callback) ליומן.

en: SFTP Login
he: כניסה ל־SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
he: נא להשתמש בשדה קלט שם משתמש כדי לענות על השאלה הזאת.

en: Please enter your password.
he: נא למלא את הסיסמה שלך.

en: Site:
he: אתר:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
he: לא ניתן לקרוא את הקישור: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
he: לא ניתן ליצור הפעלת SSH חדשה.

en: Could not set a timeout.
he: לא ניתן להגדיר זמן קצוב.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
he: לא ניתן להשבית את האלגוריתם של נייגל.

en: Could not set compression.
he: אי אפשר להגדיר דחיסה

en: Could not set host.
he: אי אפשר להגדיר את המארח.

en: Could not set port.
he: לא ניתן להגדיר את הפתחה.

en: Could not set username.
he: לא ניתן להגדיר את שם המשתמש.

en: Could not parse the config file.
he: לא ניתן לפענח את קובץ ההגדרות.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
he: נפתח חיבור SFTP למארח %1:%2

en: Could not get server public key type name
he: לא ניתן לקבל את שם סוג המפתח הציבורי של השרת

en: Could not create hash from server public key
he: לא ניתן ליצור גיבוב מהמפתח הציבורי של השרת.

en: Could not create fingerprint for server public key
he: לא ניתן ליצור טביעת אבצע למפתח הציבורי של השרת

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
he: לא נמצא מפתח מארח %1 לשרת הזה, אך קיים סוג אחר של מפתח.
    כנראה שזה איזשהו סוג של תקיפה בה מתבצע ניסיון לשנות את מפתח השרת כברירת מחדל כדי לבלבל את תוכנת הלקוח שלה כך שתחשוב שהמפתח לא קיים.
    נא ליצור קשר עם הנהלת המערכת שלך.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
he: זהות מארח נכשלה

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
he: <para>מפתח המארח לשרת <emphasis>%1</emphasis> השתנה.</para><para>יכול להיות שמתבצע זיוף DNS או שכתובת ה־IP של השרת ומפתח המארח שלו השתנו בו־זמנית.</para><para>טביעת האצבע של המפתח %2 שנשלחה למארח המרוחק היא:<bcode>%3</bcode>להמשיך בחיבור?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
he: אימות מארח נכשל

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
he: <para>לא ניתן לאמת את הזהות של <emphasis>%1</emphasis>.</para><para>טביעת האצבע של המפתח %2:<bcode>%3</bcode>להמשיך בחיבור?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
he: להתחבר בכל זאת

en: Authentication failed.
he: האימות נכשל.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
he: האימות נכשל. השרת לא שלח שום שיטה לאימות

en: Please enter your username and password.
he: נא למלא את שם המשתמש והסיסמה שלך.

en: Incorrect username or password
he: שם משתמש או סיסמה שגויים

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
he: אין אפשרות לבקש את תת־מערכת ה־SFTP. נא לוודא שבשרת מופעל SFTP.

en: Could not initialize the SFTP session.
he: אין אפשרות להקים את הפעלת ה־SFTP.

en: Successfully connected to %1
he: החיבור אל %1 הצליח

en: Invalid sftp context
he: הקשר sftp שגוי

en: Could not change permissions for
    %1
he: לא ניתן לשנות הרשאות עבור
    %1
