kio-extras - en to he translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
he[0]: לשכוח קובץ
he[1]: לשכוח קבצים
he[2]: לשכוח קבצים
he[3]: לשכוח קבצים

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
he[0]: לשכוח מקום
he[1]: לשכוח מקומות
he[2]: לשכוח מקומות
he[3]: לשכוח מקומות

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
he: הסרת הקבצים או המקומות הנבחרים מרשימת האחרונים שהיו בשימוש בתפריטים של Dolphin ושל פלזמה. הפעולה אינה מסירה או מעבירה את המשאבים עצמם.

en: Recent Documents
he: מסמכים אחרונים

en: Recent Files
he: קבצים אחרונים

en: Recent Locations
he: מקומות אחרונים
