kio5_man - en to he translation catalogue (30 entries)

[ctx: @info]
en: No man page matching <resource>%1</resource> could be found.<nl/><nl/>Check that you have not mistyped the name of the page, and note that man page names are case sensitive.<nl/><nl/>If the name is correct, then you may need to extend the search path for man pages, either using the <envar>MANPATH</envar> environment variable or a configuration file in the <filename>/etc</filename> directory.
he: לא נמצא עמוד ספרוני הדרכה שעונה על <resource>%1</resource>.<nl/><nl/>נא לבדוק שלא טעית בהקלדת שם העמוד ולשים לב ששמות עמודי ספרוני הדרכה הם תלויי רישיות.<nl/><nl/>אם השם נכון, יכול להיות שצריך להרחיב את נתיב החיפוש אחר עמודי ספרוני הדרכה, או באמצעות משתנה הסביבה <envar>MANPATH</envar> או באמצעות קובץ הגדרות בתיקיית <filename>‎/etc</filename>.

[ctx: @info]
en: The specified man page references another page <filename>%1</filename>,<nl/>but the referenced page <filename>%2</filename> could not be found.
he: ספרון ההדרכה שצוין משתמש בסימוכין מעמוד אחר<filename>%1</filename>,<nl/>אך עמוד הסימוכין <filename>%2</filename> לא נמצא.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be read.
he: לא ניתן לקרוא את עמוד ספרון ההדרכה <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be converted.
he: לא ניתן להמיר את עמוד ספרון ההדרכה <filename>%1</filename>.

en: Manual Page Viewer Error
he: שגיאת מציג עמודי ספרוני הדרכה

en: There is more than one matching man page:
he: יש יותר מעמוד ספרון הדרכה אחד שמתאים:

en: Multiple Manual Pages
he: מגוון עמודי ספרון הדרכה

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
he: הערה: אם אתה קורא דף הוראות בשפה שלך, היה מודע לכך שהוא עלול להכיל טעויות או להיות מיושן. במקרה של ספק, עדיף לבדוק את הגירסה האנגלית.

en: Header Files
he: קובצי כותרת

en: Header Files (POSIX)
he: קובצי כותרת (POSIX)

en: User Commands
he: פקודות משתמש

en: User Commands (POSIX)
he: פקודות משתמש (POSIX)

en: System Calls
he: קריאות מערכת

en: Subroutines
he: תת־שגרות

en: Perl Modules
he: מודולים של Perl

en: Network Functions
he: פונקציות רשת

en: Devices
he: התקנים

en: File Formats
he: תבניות קבצים

en: Games
he: משחקים

en: Miscellaneous
he: שונות

en: System Administration
he: ניהול המערכת

en: Kernel
he: ליבה

en: Local Documentation
he: תיעוד מקומי

en: New
he: חדש

en: Main Manual Page Index
he: מפתח עמודי ספרון הדרכה ראשי

en: Section %1
he: סעיף %1

en: Index for section %1: %2
he: מפתח לסעיף %1: %2

en: Manual Page Index
he: מפתח עמוד ספרון הדרכה

en: Generating Index
he: מפתח נוצר

[ctx: @info]
en: Could not find the <command>%1</command> program on your system. Please install it if necessary, and ensure that it can be found using the environment variable <envar>PATH</envar>.
he: לא ניתן למצוא את התוכנית <command>%1</command> במערכת שלך. נא להתקין אותה במידת הצורך ולוודא שאפשר למצוא אותה באמצעות משתנה הסביבה <envar>PATH</envar>.
