kio5_fish - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
he: מתבצעת התחברות…

en: Initiating protocol...
he: הפרוטקול מופעל…

en: Local Login
he: כניסה מקומית

en: SSH Authentication
he: אימות SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
he: כן

[ctx: @action:button]
en: No
he: לא

en: Disconnected.
he: מנותק.
