kio-extras - en to gl translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
gl[0]: Esquecer o ficheiro
gl[1]: Esquecer os ficheiros

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
gl[0]: Esquecer a localización
gl[1]: Esquecer as localizacións

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
gl: Retirar os ficheiros ou localizacións seleccionados da lista de usos recentes en Dolphin e nos menús de Plasma. Isto non elimina nin move os recursos.

en: Recent Documents
gl: Documentos recentes

en: Recent Files
gl: Ficheiros recentes

en: Recent Locations
gl: Localizacións recentes
