kio_fish - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
gl: Conectando…

en: Initiating protocol...
gl: Iniciando o protocolo…

en: Local Login
gl: Acceso local

en: SSH Authentication
gl: Autenticación SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
gl: Si

[ctx: @action:button]
en: No
gl: Non

en: Disconnected.
gl: Desconectado.
