kio-extras - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
gl: Código de erro de AFC «%1» non manexado

en: Unhandled housearrest error code '%1'
gl: Código de erro de housearrest «%1» non manexado

en: Unhandled instproxy error code '%1'
gl: Código de erro de instproxy «%1» non manexado

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
gl: O dispositivo está bloqueado. Escriba o código de paso no dispositivo e inténteo de novo.

en: You have denied this computer access to the device.
gl: Denegou ao computador acceso ao dispositivo.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
gl: Ten que permitir a este computador acceder ao dispositivo. Acepte cando se lle pida no dispositivo e inténteo de novo.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
gl: Non é posíbel acceder ao dispositivo. Asegúrese de que está desbloqueado e de que permite acceso a este computador.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
gl: Código de lockdownd «%1» non manexado

en: Unhandled sbservices code '%1'
gl: Código de sbservices «%1» non manexado

en: Apple Devices
gl: Dispositivos de Apple

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
gl: Aplicacións

en: Cannot read without opening file first
gl: Non é posíbel ler sen abrir primeiro o ficheiro.

en: Cannot seek without opening file first
gl: Non é posíbel mover o punto de lectura sen abrir primeiro o ficheiro.

en: Cannot write without opening file first
gl: Non é posíbel escribir sen abrir primeiro o ficheiro.

en: Cannot rename between devices.
gl: Non é posíbel renomear entre dispositivos.
