kio_man - en to ga translation catalogue (17 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
ga: Nóta: má léann tú leathanach 'man' as Gaeilge, tabhair faoi deara gur féidir go bhfuil botúin ann, nó go bhfuil sé as dáta.  Mura bhfuil tú cinnte, féach ar an leathanach Béarla.

en: User Commands
ga: Orduithe Úsáideora

en: User Commands (POSIX)
ga: Orduithe Úsáideora (POSIX)

en: System Calls
ga: Glaonna ar an chóras

en: Subroutines
ga: Foghnáthaimh

en: Perl Modules
ga: Modúil Perl

en: Network Functions
ga: Feidhmeanna Líonra

en: Devices
ga: Gléasanna

en: File Formats
ga: Formáidí Comhaid

en: Games
ga: Cluichí

en: Miscellaneous
ga: Rudaí éagsúla

en: System Administration
ga: Riarachán Córais

en: Kernel
ga: Eithne

en: Local Documentation
ga: Doiciméadú Logánta

en: New
ga: Nua

en: Section %1
ga: Rannán %1

en: Generating Index
ga: Innéacs á Ghiniúint
