kio_thumbnail - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: No MIME Type specified.
fy: Gjin MIME-triemtype oantsjutte

en: No or invalid size specified.
fy: Gjin of in ûnjildige grutte oantsjutte.

en: No plugin specified.
fy: Gjin plugin oantsjutte.

en: Cannot load ThumbCreator %1
fy: Koe ThumbCreator %1 net lade

en: Cannot create thumbnail for %1
fy: Koe gjin miniatuer oanmeitsje foar %1

en: Failed to create a thumbnail.
fy: Oanmeitsjen fan miniatuer is mislearre.

en: Could not write image.
fy: Ofbylding koe net skreaun wurde.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
fy: Ferbining mei dieldûnthâldsegmint %1 is mislearre

en: Image is too big for the shared memory segment
fy: Ofbylding is te grut foar it dieldûnthâldsegmint.
