kio_sftp - en to fy translation catalogue (17 entries)

en: Could not allocate callbacks
fy: Weromskiljen kin net takend wurde

en: Could not set log verbosity.
fy: It soad logging kin net wurde ynstelt

en: SFTP Login
fy: SFTP-oanmelding

en: Use the username input field to answer this question.
fy: Brûk it ynfierfjild fan de brûkersnamme om dizze fraach te beantwurdzjen.

en: Could not create a new SSH session.
fy: Koe net in nije SSH sesje oanmeitsje.

en: Could not set a timeout.
fy: Koe tiidsferrin net ynstelle

en: Could not set compression.
fy: Koe kompresje net ynstelle.

en: Could not set host.
fy: Koe host net ynstelle.

en: Could not set port.
fy: Koe poarte net ynstelle.

en: Could not set username.
fy: Koe brûkersnamme net ynstelle.

en: Could not parse the config file.
fy: Koe it konfiguraasjetriem net ferwurkje.

en: Authentication failed.
fy: De ferifikaasje is mislearre.

en: Please enter your username and password.
fy: Fier dyn brûkersnamme en wachtwurd yn.

en: Incorrect username or password
fy: Ynkorrekte brûkersnamme of wachtwurd

en: Could not initialize the SFTP session.
fy: Koe de SFTP sesje net tariede

en: Successfully connected to %1
fy: Suksesfol ferbûn mei %1

en: Could not change permissions for
    %1
fy: Koe de tagongsrjochten foar
    %1 net feroarje
