kio_fish - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
fr: Connexion en cours...

en: Initiating protocol...
fr: Initialisation du protocole...

en: Local Login
fr: Connexion locale

en: SSH Authentication
fr: Authentification SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
fr: Oui

[ctx: @action:button]
en: No
fr: Non

en: Disconnected.
fr: Déconnecté.
