kio_thumbnail - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
fa: نوع مایمی مشخص نشده است.

en: No or invalid size specified.
fa: اندازه مشخص نشده یا معتبر نیست.

en: Cannot create thumbnail for directory
fa: ریزنقش را برای پوشه نمیتوان ایجاد کرد

en: No plugin specified.
fa: وصله‌ای مشخص نشد.

en: Cannot load ThumbCreator %1
fa: ThumbCreator %1 را نمی‌توان بارگذاری کرد.

en: Cannot create thumbnail for %1
fa: ریزنقش را برای %1 نمی‌توان ایجاد کرد.

en: Failed to create a thumbnail.
fa: خرابی در ایجاد یک ریزنقش.

en: Could not write image.
fa: نتوانست تصویر را بنویسد.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
fa: خرابی در پیوست قطعه حافظه مشترک %1

en: Image is too big for the shared memory segment
fa: تصویر برای قطعه حافظه مشترک بسیار بزرگ است
