kio_fish - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
fa: اتصال...

en: Initiating protocol...
fa: آغاز قرارداد...

en: Local Login
fa: ورود محلی

en: SSH Authentication
fa: احراز هویت ssh

en: Disconnected.
fa: قطع ارتباط.
