kio-extras - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
eu: Pasaesaldi okerra edo baliogabea

en: Could not allocate callbacks
eu: Ezin izan dira esleitu atzeradeiak

en: Could not set log verbosity.
eu: Ezin izan da ezarri egunkariaren xehetasun-maila.

en: Could not set log userdata.
eu: Ezin izan dira ezarri egunkariko erabiltzaile-datuak.

en: Could not set log callback.
eu: Ezin izan dira ezarri egunkariko atzeradeiak

en: SFTP Login
eu: SFTPko saio-hasiera

en: Use the username input field to answer this question.
eu: Erabili erabiltzaile-izenaren sarrera-eremua galdera horri erantzuteko.

en: Please enter your password.
eu: Idatzi zure pasahitza.

en: Site:
eu: Gunea:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
eu: Ezin izan da esteka irakurri: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
eu: Ezin izan da sortu SSH saio berri bat.

en: Could not set a timeout.
eu: Ezin izan da ezarri denbora-muga bat.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
eu: Ezin izan da ezgaitu Nagle-ren algoritmoa.

en: Could not set compression.
eu: Ezin izan da ezarri konprimatzea.

en: Could not set host.
eu: Ezin izan da ezarri ostalaria.

en: Could not set port.
eu: Ezin izan da ezarri ataka.

en: Could not set username.
eu: Ezin izan da ezarri erabiltzaile-izena.

en: Could not parse the config file.
eu: Ezin izan da gainditu konfiguratzeko fitxategiaren azterketa sintaktikoa.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
eu: SFTP konexioa irekitzen %1 ostalarira:%2

en: Could not get server public key type name
eu: Ezin izan da lortu zerbitzariaren gako publiko motaren izena

en: Could not create hash from server public key
eu: Ezin izan da hash sortu zerbitzari publikoaren gakotik

en: Could not create fingerprint for server public key
eu: Ezin izan da hatz-marka sortu zerbitzariaren gako publikorako

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
eu: Zerbitzari honetarako ez da aurkitu %1 ostalari gakorik, baino badago beste gako mota bat.
    Erasotzaile batek zerbitzariaren gako lehenetsia alda lezake zure bezeroa nahasteko, gakorik ez dagoela sinestaraziz.
    Jar zaitez zure sistema-administratzailearekin harremanean.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
eu: Ostalariaren identitate aldaketa

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
eu: <para><emphasis>%1</emphasis> zerbitzariaren ostalari-gakoa aldatu egin da.</para><para>Horren zergatia izan daiteke DNS iruzurra («spoofing») gertatzen ari dela edo ostalariaren IP helbidea eta ostalari-gakoa biak aldi berean aldatu direla.</para><para>Urruneko ostalariak bidalitako %2 gakoaren hatz-marka honako hau da:<bcode>%3</bcode>Ziur zaude konexioarekin aurrera jarraitu nahi duzula?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
eu: Ostalari egiaztatze hutsegitea

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
eu: <para><emphasis>%1</emphasis> ostalariaren egiazkotasuna ezin da egiaztatu.</para><para>%2 gakoaren hatz-marka honako hau da:<bcode>%3</bcode>Ziur zaude konexioarekin aurrera jarraitu nahi duzula?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
eu: Edozein modutan konektatu

en: Authentication failed.
eu: Autentifikazioak huts egin du.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
eu: Autentifikazioak huts egin du. Zerbitzariak ez du inolako autentifikazio metodorik bidali

en: Please enter your username and password.
eu: Idatzi erabiltzaile-izena eta pasahitza.

en: Incorrect username or password
eu: Okerreko erabiltzaile-izena edo pasahitza

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
eu: Ezin izan da konektatu SFTP azpisistemarekin. Ziurtatu SFTP gaituta dagoela zerbitzarian.

en: Could not initialize the SFTP session.
eu: SFTP saioa ezin izan da hasieratu.

en: Successfully connected to %1
eu: Ondo konektatu da honekin: %1

en: Invalid sftp context
eu: sftp testuinguru baliogabea

en: Could not change permissions for
    %1
eu: Ezin izan dira aldatu honetarako baimenak:
    %1
