kio-extras - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Activities
eu: Jarduerak

en: Loading...
eu: Zamatzen...

en: The Activity Manager is not running
eu: Jarduera kudeatzailea ez dago martxan

en: Link to the current activity
eu: Uneko jarduerara esteka

en: Unlink from the current activity
eu: Kendu esteka uneko jardueratik

en: Link to:
eu: Estekatu hona:

en: Unlink from:
eu: Kendu esteka hemendik:

en: Current activity
eu: Uneko jarduera

en: Activity
eu: Jarduera
