kio_fish - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
et: Ühendamine...

en: Initiating protocol...
et: Protokolli initsialiseerimine...

en: Local Login
et: Kohalik sisselogimine

en: SSH Authentication
et: SSH autentimine

en: Disconnected.
et: Ühendus katkestatud.
