kio6_recentlyused - en to es translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
es[0]: Olvidar archivo
es[1]: Olvidar archivos

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
es[0]: Olvidar lugar
es[1]: Olvidar lugares

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
es: Eliminar los archivos y lugares seleccionados de la lista de usados recientemente en los menús de Dolphin y Plasma. Esto no elimina ni mueve los recursos.

en: Recent Documents
es: Documentos recientes

en: Recent Files
es: Archivos recientes

en: Recent Locations
es: Lugares recientes
