kio_fish - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
eo: Konektanta...

en: Initiating protocol...
eo: Pravalorizanta protokolon...

en: Local Login
eo: Loka ensaluto

en: SSH Authentication
eo: SSH-Aŭtentigo

[ctx: @action:button]
en: Yes
eo: Jes

[ctx: @action:button]
en: No
eo: Ne

en: Disconnected.
eo: Malkonektita.
