kio-extras - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
eo: Netraktita AFC-erara kodo '%1'

en: Unhandled housearrest error code '%1'
eo: Netraktita domaresta erarkodo '%1'

en: Unhandled instproxy error code '%1'
eo: Netraktita instproxy-erara kodo '%1'

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
eo: La aparato estas ŝlosita. Bonvolu enigi la paskodon en la aparato kaj provi denove.

en: You have denied this computer access to the device.
eo: Vi neis al ĉi tiu komputila aliro al la aparato.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
eo: Vi devas permesi al ĉi tiu komputilo aliri la aparaton. Bonvolu akcepti la inviton sur la aparato kaj provu denove.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
eo: Ne povas aliri la aparaton. Certiĝu, ke ĝi estas malŝlosita kaj permesas al ĉi tiu komputilo aliri ĝin.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
eo: Netraktita ŝlosila kodo '%1'

en: Unhandled sbservices code '%1'
eo: Netraktita sbservices-kodo '%1'

en: Apple Devices
eo: Apple-Aparatoj

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
eo: Aplikoj

en: Cannot read without opening file first
eo: Ne povas legi sen malfermi dosieron unue

en: Cannot seek without opening file first
eo: Ne povas serĉi sen malfermi dosieron unue

en: Cannot write without opening file first
eo: Ne povas skribi sen malfermi dosieron unue

en: Cannot rename between devices.
eo: Ne povas renomi inter aparatoj.
