kio-extras - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Activities
eo: Aktivecoj

en: Loading...
eo: Ŝargante...

en: The Activity Manager is not running
eo: La Agadmanaĝero ne funkcias

en: Link to the current activity
eo: Ligo al la aktuala agado

en: Unlink from the current activity
eo: Malligi de la nuna agado

en: Link to:
eo: Ligo al:

en: Unlink from:
eo: Malligi de:

en: Current activity
eo: Nuna agado

en: Activity
eo: Aktiveco
