kio_thumbnail - en to el translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
el: Δεν καθορίστηκε τύπος MIME.

en: No or invalid size specified.
el: Δεν καθορίστηκε μέγεθος ή δεν είναι έγκυρο.

en: Cannot create thumbnail for directory
el: Αδύνατη η δημιουργία εικόνας επισκόπησης καταλόγου

en: No plugin specified.
el: Δεν καθορίστηκε πρόσθετο.

en: Cannot load ThumbCreator %1
el: Αδύνατη ν φόρτωση του ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
el: Αδύνατη η δημιουργία εικόνα επισκόπησης για το %1

en: Failed to create a thumbnail.
el: Η δημιουργία εικόνας επισκόπησης απέτυχε.

en: Could not write image.
el: Αδύνατη η εγγραφή της εικόνας.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
el: Η σύνδεση με το τμήμα κοινόχρηστης μνήμης %1 απέτυχε

en: Image is too big for the shared memory segment
el: Η εικόνα είναι πολύ μεγάλη για το τμήμα κοινόχρηστης μνήμης
