kio_fish - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
da: Forbinder...

en: Initiating protocol...
da: Initierer protokol...

en: Local Login
da: Lokal login

en: SSH Authentication
da: SSH-autentificering

en: Disconnected.
da: Ikke forbundet.
