kio_thumbnail - en to csb translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
csb: Nie je pòdóny ôrt MIME.

en: No or invalid size specified.
csb: Nie je pòdónô miara abò je òna lëchô.

en: Cannot create thumbnail for directory
csb: Ni mòże ùsôdzëc miniaturczi dlô kataloga

en: No plugin specified.
csb: Nie je pòdóny wtëkôcz.

en: Cannot load ThumbCreator %1
csb: Ni mòże wczëtac programëù ùsôdzający miniaturczi %1

en: Cannot create thumbnail for %1
csb: Ni mòże ùsôdzëc miniaturczi dlô %1

en: Failed to create a thumbnail.
csb: Robienié miniaturków nie darzëło sã.

en: Could not write image.
csb: Ni mòże zapisac òbrôzka.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
csb: Nie darzëło sã pòdłączenié do segmentu dzelony pamiãcë %1

en: Image is too big for the shared memory segment
csb: Òbrôzk je za wiôldżi dlô segmentu dzelony pamiãcë
