kio_sftp - en to csb translation catalogue (8 entries)

en: SFTP Login
csb: Logòwanié SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
csb: Brëkùjë miona brëkòwnika w pòlu weńdzeniô abë òdpòwiedzëc na zapëtanié.

en: Authentication failed.
csb: Aùtorizacëjô nie darzëła sã.

en: Please enter your username and password.
csb: Proszã pòdac miono brëkòwnika ë parolã.

en: Incorrect username or password
csb: Lëché miono brëkòwnika abò parolã

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
csb: Nié mòże òdwòłac pòdsystemë SFTP. Ùgwësni sã czë SFTP je właczony na serwerze.

en: Could not initialize the SFTP session.
csb: NIé mòże zrëszëc sesëji SFTP.

en: Successfully connected to %1
csb: Ùdałé sparłãczenié z %1
