kio_man - en to csb translation catalogue (16 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
csb: Bôczënk: starna ùczbòwnika napisóna w Twòjim jãzëkù mòże nie bëc aktualna abò miec felë. Eżle môsz jaczé trëchlënë, téj zazdrzë do anielsczi wersëji.

en: User Commands
csb: Pòlét brëkòwnika

en: System Calls
csb: Systemòwé fùnkcje

en: Subroutines
csb: Pòdprogramë

en: Perl Modules
csb: Mòdułë Perla

en: Network Functions
csb: Sécowé fùnkcje

en: Devices
csb: Ùrządzenia

en: File Formats
csb: Fòrmatë lopków

en: Games
csb: Grë

en: Miscellaneous
csb: Różné

en: System Administration
csb: Sprôwanié systemù

en: Kernel
csb: Jądro

en: Local Documentation
csb: Môlowô dokùmentacëja

en: New
csb: Nowi

en: Section %1
csb: Dzél  %1

en: Generating Index
csb: Robienie spisu zamkłoscë
