kio_sftp - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
cs: Nesprávné nebo neplatné heslo

en: Could not allocate callbacks
cs: Nelze rezervovat zpětná volání.

en: Could not set log verbosity.
cs: Nelze nastavit podrobnost.

en: Could not set log userdata.
cs: Nelze nastavit uživatelská data záznamu.

en: Could not set log callback.
cs: Nelze nastavit zpětné volání záznamu.

en: SFTP Login
cs: Přihlášení SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
cs: Použijte vstupní pole 'Uživatelské jméno' pro zodpovězení otázky.

en: Please enter your password.
cs: Prosím, zadejte své heslo.

en: Site:
cs: Server:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
cs: Nelze přečíst odkaz: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
cs: Nelze vytvořit nové SSH sezení.

en: Could not set a timeout.
cs: Nelze nastavit časový limit.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
cs: Nagleův algoritmus nelze vypnout.

en: Could not set compression.
cs: Nelze nastavit kompresi.

en: Could not set host.
cs: Nelze nastavit hostitele.

en: Could not set port.
cs: Nelze nastavit port.

en: Could not set username.
cs: Nelze nastavit uživatelské jméno.

en: Could not parse the config file.
cs: Nelze zpracovat konfigurační soubor.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
cs: Otevírá se SFTP spojení s hostitelem %1:%2

en: Could not get server public key type name
cs: Nelze získat název typu veřejného klíče serveru

en: Could not create hash from server public key
cs: Nelze vytvořit hash veřejného klíče serveru

en: Could not create fingerprint for server public key
cs: Nelze vytvořit otisk veřejného klíče serveru

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
cs: Klíč hostitele %1 pro tento server nebyl nalezen, ale existuje jiný typ klíče.
    Útočník může změnit výchozí klíč serveru aby zmátl klienta aby si myslel, že klíč neexistuje.
    Prosím, kontaktujte správce systému.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
cs: Změna identity serveru

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
cs: <para>Klíč hostitele pro server <emphasis>%1</emphasis> byl změněn.</para><para>Toto může znamenat, že probíhá DNS SPOOFING, nebo že IP adresa počítače a jeho klíč se změnili zároveň.</para><para>Otisk klíče %2 odeslaný vzdáleným počítačem:<bcode>%3</bcode>Opravdu chcete pokračovat v připojení?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
cs: Ověření hostitele selhalo

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
cs: <para>Věrohodnost serveru <emphasis>%1</emphasis> nemůže být ověřena.</para><para>Otisk klíče %2 je:<bcode>%3</bcode>Opravdu si přejete pokračovat ve spojení?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
cs: Připojit vše i tak

en: Authentication failed.
cs: Ověření selhalo.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
cs: Ověření selhalo. Server neposlal žádnou ověřovací metodu

en: Please enter your username and password.
cs: Prosím, zadejte své uživatelské jméno a heslo.

en: Incorrect username or password
cs: Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
cs: Nelze vyžádat SFTP podsystém. Ujistěte se, že je na serveru povoleno SFTP.

en: Could not initialize the SFTP session.
cs: Nelze inicializovat sezení SFTP.

en: Successfully connected to %1
cs: Úspěšně spojeno s '%1'

en: Invalid sftp context
cs: Neplatný kontext sftp

en: Could not change permissions for
    %1
cs: Není možné změnit přístupová práva
    k %1
