kio-extras - en to cs translation catalogue (5 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
cs[0]: Zapomenout soubor
cs[1]: Zapomenout soubory
cs[2]: Zapomenout soubory

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
cs[0]: Zapomenout polohu
cs[1]: Zapomenout polohy
cs[2]: Zapomenout polohy

en: Recent Documents
cs: Nedávné dokumenty

en: Recent Files
cs: Nedávné soubory

en: Recent Locations
cs: Nedávné polohy
