kio_man - en to cs translation catalogue (29 entries)

[ctx: @info]
en: The specified man page references another page <filename>%1</filename>,<nl/>but the referenced page <filename>%2</filename> could not be found.
cs: Zadaná manuálová stránka odkazuje na jinou stránku <filename>%1</filename>,<nl/> ale odkazovaná stránka <filename>%2</filename> nebyla nalezena.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be read.
cs: Manuálovou stránku <filename>%1</filename> nelze přečíst.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be converted.
cs: Manuálovou stránku <filename>%1</filename> nelze převézt.

en: Manual Page Viewer Error
cs: Chyba prohlížeče manuálových stránek

en: There is more than one matching man page:
cs: Nalezena více než jedna odpovídající manuálová stránka:

en: Multiple Manual Pages
cs: Vícero manuálových stránek

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
cs: Poznámka: Lokalizované verze manuálových stránek mohou obsahovat chyby nebo mohou být zastaralé. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, otevřete si anglickou verzi.

en: Header Files
cs: Hlavičkové soubory

en: Header Files (POSIX)
cs: Hlavičkové soubory (POSIX)

en: User Commands
cs: Uživatelské příkazy

en: User Commands (POSIX)
cs: Uživatelské příkazy (POSIX)

en: System Calls
cs: Systémová volání

en: Subroutines
cs: Funkce

en: Perl Modules
cs: Moduly Perl

en: Network Functions
cs: Síťové funkce

en: Devices
cs: Zařízení

en: File Formats
cs: Datové formáty

en: Games
cs: Hry

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: System Administration
cs: Administrace systému

en: Kernel
cs: Jádro

en: Local Documentation
cs: Místní dokumentace

en: New
cs: Nové

en: Main Manual Page Index
cs: Hlavní index manuálových stránek

en: Section %1
cs: Sekce %1

en: Index for section %1: %2
cs: Index sekce %1: %2

en: Manual Page Index
cs: Index manuálových stránek

en: Generating Index
cs: Vytvářím rejstřík

[ctx: @info]
en: Could not find the <command>%1</command> program on your system. Please install it if necessary, and ensure that it can be found using the environment variable <envar>PATH</envar>.
cs: Nebyl nalezen program <command>%1</command>. Prosím, nainstalujte jej pokud je potřeba a ujistěte se, že jej lze nají v proměnné prostředí <envar>PATH</envar>.
