kio_fish - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
cs: Připojuji se...

en: Initiating protocol...
cs: Zahajuji protokol...

en: Local Login
cs: Místní přihlášení

en: SSH Authentication
cs: SSH ověření

[ctx: @action:button]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: @action:button]
en: No
cs: Ne

en: Disconnected.
cs: Odpojeno.
