kio-extras - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
ca@valencia[0]: Oblida el fitxer
ca@valencia[1]: Oblida els fitxers

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
ca@valencia[0]: Oblida la ubicació
ca@valencia[1]: Oblida les ubicacions

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
ca@valencia: Elimina els fitxers o ubicació/s seleccionats de la llista d'usos recents a Dolphin i als menús de Plasma. Açò no elimina ni mou els recursos.

en: Recent Documents
ca@valencia: Documents recents

en: Recent Files
ca@valencia: Fitxers recents

en: Recent Locations
ca@valencia: Ubicacions recents
