kio-extras - en to ca@valencia translation catalogue (30 entries)

[ctx: @info]
en: No man page matching <resource>%1</resource> could be found.<nl/><nl/>Check that you have not mistyped the name of the page, and note that man page names are case sensitive.<nl/><nl/>If the name is correct, then you may need to extend the search path for man pages, either using the <envar>MANPATH</envar> environment variable or a configuration file in the <filename>/etc</filename> directory.
ca@valencia: No s'ha trobat cap pàgina «man» coincident amb <resource>%1</resource>.<nl/><nl/>Comproveu que no hàgeu escrit malament el nom de la pàgina que voleu, i cal tindre en compte que els noms de les pàgines distingixen entre majúscules i minúscules.<nl/><nl/>Si el nom és correcte, potser cal ampliar el camí de busca per a les pàgines «man», bé siga amb la variable d'entorn <envar>MANPATH</envar> o amb un fitxer de configuració en el directori <filename>/etc</filename>.

[ctx: @info]
en: The specified man page references another page <filename>%1</filename>,<nl/>but the referenced page <filename>%2</filename> could not be found.
ca@valencia: La pàgina «man» especificada referencia una altra pàgina <filename>%1</filename>,<nl/>però no s'ha pogut trobar la pàgina referenciada <filename>%2</filename>.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be read.
ca@valencia: La pàgina «man» <filename>%1</filename> no s'ha pogut llegir.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be converted.
ca@valencia: La pàgina «man» <filename>%1</filename> no s'ha pogut convertir.

en: Manual Page Viewer Error
ca@valencia: S'ha produït un error del visor de les pàgines de manual

en: There is more than one matching man page:
ca@valencia: Hi ha més d'una pàgina «man» coincident:

en: Multiple Manual Pages
ca@valencia: Múltiples pàgines de manual

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
ca@valencia: Nota: si llegiu una pàgina «man» en el vostre idioma, heu de saber que pot contindre algunes errades o estar obsoleta. En cas de dubte, hauríeu de donar un colp d'ull a la versió anglesa.

en: Header Files
ca@valencia: Fitxers de capçalera

en: Header Files (POSIX)
ca@valencia: Fitxers de capçalera (POSIX)

en: User Commands
ca@valencia: Ordres d'usuari

en: User Commands (POSIX)
ca@valencia: Ordres d'usuari (POSIX)

en: System Calls
ca@valencia: Crides del sistema

en: Subroutines
ca@valencia: Subrutines

en: Perl Modules
ca@valencia: Mòduls de Perl

en: Network Functions
ca@valencia: Funcions de xarxa

en: Devices
ca@valencia: Dispositius

en: File Formats
ca@valencia: Formats de fitxer

en: Games
ca@valencia: Jocs

en: Miscellaneous
ca@valencia: Miscel·lània

en: System Administration
ca@valencia: Administració del sistema

en: Kernel
ca@valencia: Nucli

en: Local Documentation
ca@valencia: Documentació local

en: New
ca@valencia: Nou

en: Main Manual Page Index
ca@valencia: Índex principal de pàgines de manual

en: Section %1
ca@valencia: Secció %1

en: Index for section %1: %2
ca@valencia: Índex per a la secció %1: %2

en: Manual Page Index
ca@valencia: Índex de pàgines de manual

en: Generating Index
ca@valencia: S'està generant l'índex

[ctx: @info]
en: Could not find the <command>%1</command> program on your system. Please install it if necessary, and ensure that it can be found using the environment variable <envar>PATH</envar>.
ca@valencia: No s'ha pogut trobar el programa <command>%1</command> en el sistema. Instal·leu-lo si fora necessari, assegureu-vos que es pot trobar utilitzant la variable d'entorn <envar>PATH</envar>.
