kio-extras - en to ca translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
ca[0]: Oblida el fitxer
ca[1]: Oblida els fitxers

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
ca[0]: Oblida la ubicació
ca[1]: Oblida les ubicacions

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
ca: Elimina el/s fitxer/s o ubicació/s seleccionats de la llista d'usos recents al Dolphin i als menús del Plasma. Això no elimina ni mou els recursos.

en: Recent Documents
ca: Documents recents

en: Recent Files
ca: Fitxers recents

en: Recent Locations
ca: Ubicacions recents
